Curaprox CPS 14 Regular mezizubní kartáčky 5 ks blistr

Doporučená nabídka top-dent

Do 3 dnů • 1 varianta75 Kč100 % • 974 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 803 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 1 586 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 585 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 365 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 374 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta90 Kč88 % • 290 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč91 % • 281 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 273 292 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč96 % • 57 176 recenzíDalší informace

klasické

• , zakoupeno v Alza.cz

pro můj chrup vyhovující. doporučeny zubní hygienistkou

• , zakoupeno v Nazuby.cz

• Podle mě největší výhodou je univerzálnost, kdy se tyto kartáčky dají použít jak do menších tak větších mezizubních mezer. Koupila jsem poprvé, pokusně, manžel také vyzkoušel a je nadšený.
    • Toto balení obsahuje pouze štětinky, není nutno stále dokola kupovat držáčky.

Podle mě v případě nutnosti možnost použít univerzálně pro různé velikosti mezizubních prostor. Pokud se osvědčí, určitě objednám další balení. Pro ty, kdo mezizubní kartáčky používají, není nutnost nákupu dalších držáčků.

• , zakoupeno v MojeLékárna.cz

• Používám dlouhodobě vzhledem k paradontóze, plak mezi zuby se dobře čistí, kónický tvar. Mohu doporučit.

Počet kusů
rovné
S chlorhexidinem
Typ vláken
klasické

Mezizubní kartáček je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků v blisteru. Náhradní mezizubní kartáčky pro profesionální hliníkový držák mezizubních kartáčků (Holder Mono UHS) 1 ks

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

pro můj chrup vyhovující. doporučeny zubní hygienistkou

• , zakoupeno v Nazuby.cz

• Toto balení obsahuje pouze štětinky, není nutno stále dokola kupovat držáčky.

• , zakoupeno v MojeLékárna.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Nazuby.cz

Tyto produkty využívám dlouhodobě a jsem s tímto produktem spokojen.

• , zakoupeno v Nazuby.cz

Skvělé. Rozhodně doporučuji mezizubní čištění. Osobně mi značka Curaprox vyhovuje nejvíc mezi těmi, které jsem vyzkoušela.

• , zakoupeno v Nazuby.cz

• Kónický mezizubní kartáček nasazovací je výborný. Uspoří čas se střídáním různě velkých mezizubních kartačků. Pouze na maličké nebo větší mezery použiji jinou velikost. Místo 5 velikostí použiji já jen 2.
    • Je velmi příjemný do úst.
    • Zatím jsem na žádnou nevýhodu nepřišla.

Jsem s kónickým mezizubním kartáčkem velmi spokojená, nahradí několik velikostí a je příjemný do úst.

• , zakoupeno v Nazuby.cz

Dobře drží i čistí. Lépe než předešlý výrobek.

• kvalitní produkt

• Setri planetu, kvalitni produkt
  • , zakoupeno v Nazuby.cz

Dříve jsem kupoval černé konické, byly lepší, ale nejsou.